Чекаємо пропозицій жителів громади

Дата: 12.02.2020 10:10

Селищною радою проводяться роботи по виготовленню генерального плану населених пунктів: смт. Пулини, Ягодинка, Веселе та Буряківка. 11 лютого відбулося перше його обговорення.

Заступник селищного голови Олександр Макеєнко зазначає, що у 2019 році було замовлено та виготовлено топографічну зйомку на згаданій території. Нині проводяться роботи по виготовленню ескізних креслень генерального плану населених пунктів та визначення планів зонування територій.

До цієї роботи долучилися працівники селищної ради, підрядна організація ТОВ «Київземсервіс», депутатський корпус та представники потенційних інвесторів.

Прохання до жителів Пулинської селищної ради: звертатися до відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та земельних відносин для надання пропозицій щодо визначення перспективних місць ведення різного виду діяльності (комерція, виробництво, житлова забудова, громадські зони).

Чекаємо ваших пропозицій!