Вдало виступили на обласному конкурсі

Дата: 10.02.2020 11:38

8 лютого у м. Житомирі відбувся відкритий вокальний конкурс «Наголос», з якого учні та викладачі школи мистецтв Пулинської селищної ради повернулися з перемогою. Перше місце у номінації «Естрадний спів» присуджено солістці гурту «Irone Heart» Дарині Рибчинській.

Учасники гурту: Даша Рибчинська – вокал, ритм-гітара; Артем Федорович – соло-гітара; Іван Іщенко – сопілка; Яна Сомплавська – бас-гітара; Василь Бернацький – ударні інструменти.

Директор КПСМНЗ «Школи мистецтв» Василь Бернацький розповідає, що цей співочий конкурс організований ЖОМГО «Цілком природно» за підтримки управління культури Житомирської міської ради, спрямований на розвиток обдарованої молоді, мотивації до подальшої творчості та розвитку сучасної української культури.