Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Тривають роботи по облаштуванню ЦНАПу

Центри надання адміністративних послуг (ЦНАПи), яких іще називають «Прозорими офісами», функціонують при міських радах в багатьох містах. Більшість їх відповідають основним критеріям зручності для відвідувачів: мають відкритий простір прийому громадян замість коридорів та кабінетів. Такий офіс діятиме і при Пулинській селищній раді.

Ремонтні роботи над його облаштуванням розпочато в грудні минулого року. Під офіс ЦНАПу в приміщенні Пулинської райради на першому поверсі було виділено чотири кабінети (управління агропромислового розвитку РДА та санепідемстанції). Початкові роботи виконували самі працівники селищної ради: знімали шпалери та міжкабінетні двері, вибивали стіни та прибирали цеглу.

Нині тривають роботи по підготовці стін до фарбування. Придбано матеріали для ремонту стелі, підлоги. Розпочато ремонт туалету для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Довідка

ЦНАПами надаються послуги з оформлення паспортів та закордонних паспортів, реєстрації місця проживання, реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, реєстрації прав на нерухоме майно, земельних ділянок та отримання витягів із Державного земельного кадастру, реєстрація декларацій у сфері будівництва, видача документів у сфері дозвільної діяльності.

 

 

 « повернутися до списку новин