Повідомлення про скликання 24 сесії селищної ради

Дата: 03.02.2020 10:36

Відповідно до розпорядження селищного голови від 29.01.2020 року №8/04-01 скликається 24 чергова сесія селищної ради 7 скликання  13 лютого  2020 року о 10-00 год. в приміщенні селищної ради.

На розгляд сесії виносяться  такі питання:

1.Про звіт селищного голови про виконання Плану (Програми) економічного і соціального розвитку  Пулинської селищної ради  за 2019 рік.

2.Про затвердження Стратегії Пулинської селищної  об’єднаної територіальної громади до 2027 року.

3. Про затвердження Плану (Програми)економічного  і соціального розвитку Пулинської об’єднаної територіальної громади на  2020 рік.

4.Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Пулинської селищної об’єднаної територіальної громади за 2019 рік.

5.Про Програму співфінансування на проведення лікування та медичної

реабілітації учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції та операції

об’єднаних сил на 2020 рік.

6.Про Програму  підтримки  діяльності об’єднань співвласників     багатоквартирних будинків    (ОСББ)    на  території Пулинської селищної ради на 2020 - 2023 роки.

7.Про Програму охорони навколишнього природного середовища на

території Пулинської селищної ради на 2020 - 2023 роки.

8.Про затвердження Положення про відділ приватизації державного житлового фонду.

9.Про внесення змін до Статуту КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості Пулинської селищної ради».

10. Про затвердження Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Пулинської селищної ради.

11.Про затвердження Порядку відшкодування фактичних витрат на    копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію.

12. Про створення служби у справах дітей Пулинської селищної ради.

13.Про затвердження структури та чисельності апарату Пулинської селищної  ради та її виконавчих органів у новій редакції.

14.Про затвердження виконавчого комітету  в новій редакції.

15. Про внесення змін до селищного бюджету Пулинської селищної ради на 2019 рік.

15.Про передачу майна.

16. Про надання дозволу на оренду нежитлового приміщення, що перебуває у комунальній власності селищної ради.

17. Про надання пільги на оплату за оренду приміщень.

18.Про надання дозволу  відділу освіти селищної ради  на списання з балансу  котла «Ретра-3М» (Пулинський ЗДО №2«Сонечко») .

19. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

20. Про визнання права власності на громадський будинок з господарськими

(допоміжними) будівлями та спорудами.

21.Про затвердження комплексної схеми розміщення групи з 5 –ти тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

22.Про створення громадського пасовища.

23.Про затвердження переліку земельних ділянок призначених для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами, надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою та агрохімічного паспорта поля, земельних ділянок.

24.Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою із зміною

цільового призначення.

25.Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

26.Про здійснення державної реєстрації речового права комунальної власності на земельну ділянку.

27.Земельні питання.

28. Різне.

З проектами рішень можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Пулинської селищної ради.