Друге засідання молодіжної ради

29 січня відбулося друге засідання молодіжної ради, що діє при Пулинській селищній раді. Захід проведено за участі Дмитра Клименка (представника з м. Житомира) та секретаря ради Олени Гузюк.

На початку засідання кожен з присутніх окреслив своє бачення розвитку громади, зауваживши і про наболіле.

Дмитро Клименко зупинився на таких важливих питаннях як формування команди та залучення молоді до роботи; розробки плану діяльності та напрацювання банку ідей молоді; пошук можливостей та ресурсів для реалізації цих ідей.

Також проведено презентацію «Успіх громад», де на прикладах ОТГ області висвітлено роботу в цьому напрямку.

Далі учасники поділилися на дві команди і провели так званий «мозковий штурм», під час якого розвивали та конкретизували свої ідеї.

До наступного засідання члени молодіжної ради мають напрацювати банк ідей.