Година історії «Соборна. Вільна. Неподільна. Моя Україна»

В історії становлення незалежності нашої держави особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. З цієї нагоди день з’єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою відзначаємо як День Соборності України.

З цієї нагоди бібліотекою Пулинської селищної ради спільно з бібліотекою профліцею проведено історичну годину «Соборна. Вільна. Неподільна. Моя Україна».

Учні з цікавістю прослухали історію виникнення свята, переглянули відео-презентацію «День соборності». Захід супроводжувався піснями про Україну. Присутні ознайомилися з тематичною літературою.

Людмила Пашківська, завідувачка бібліотекою селищної ради.