Теніс настільний

Дата: 20.01.2020 12:25

19 січня в спортивній залі ОЗЗСО Пулинській ЗОШ І-ІІІ ст. проведено відкритий чемпіонат ОТГ з тенісу настільного, в якому взяли участь шість команд.

Чемпіоном змагань стала команда КУ «Центральної районної лікарні», за яку виступали Володимир Корзун та Микола Фесенко. Друге місце виборола Пулинська селищна рада, яку представляли Михайло Шакура та Анатолій Липко. Третє місце виборола команда Пулинської ЗОШ та ДЮСШ селищної ради – тенісисти Дмитро Андрійчук та Євген Тичина.

«Заслуговує поваги і команда «Ветеран», до складу якої ввійшли Станіслав Кравченко та Костянтин Байделюк, - зауважує голова місцевої ВФСТ «Колос» Михайло Шакура. - Їм дісталося четверте місце. Всі учасники показали хороший рівень гри, за що їм велике спасибі».

Команди-призери нагороджені грамотами та медалями Пулинської селищної ради.