Завершили сезон новорічно-різдвяних концертів

Дата: 20.01.2020 10:47

17-18 січня аматорський колектив Центру культури і дозвілля селищної ради завершив сезон новорічно-різдвяних концертів виїзними програмами в Пулино-Гутському та Ялинівському старостинських округах.

- У закладах культури і Пулино-Гути, і Ялинівки був повний «аншлаг», - розповідає ведуча концертів, головний спеціаліст відділу гуманітарного селищної ради Лариса Громська. - Тому і аматори викладались по повній, подарувавши присутнім яскраві двогодинні концерти. Колоритні щедрівки, народні й сучасні пісні, дотепний гумор – всі виступи сприймались тепло і щиро, супроводжувались оплесками, а іноді й вигуками «браво». Гарним настроєм були заряджені всі: глядачі й аматори.

На завершення виступу наших самодіяльних артистів запрошували приїжджати частіше.

Аматори в свою чергу дякують всім за гостинність і теплий прийом та за запрошення, зокрема очільникам старостинських округів Тетяні Буковенко та Ігорю Перегуді й керівникам клубних закладів Валентині Панченко та Світлані Черниш.