Управління Державної казначейської служби України у Пулинському районі повідомляє:

З 01.01.2020 р. у Державній  казначейській службі України введено в дію нові рахунки для зарахування до бюджетів податків, зборів, платежів власних надходжень бюджетних установ та інших доходів бюджету (далі – рахунки за надходженнями), відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203, та з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунку IBAN.

Змінені бюджетні рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів розміщено на Веб – сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Житомирській області Веб – порталу Державної казначейської служби України за адресою: www.treasury.gov.ua.».

Наталія Тесля, начальник