Фестиваль колядок та щедрівок

13 січня відділом гуманітарним та Центром культури і дозвілля селищної ради проведено фестиваль колядок та щедрівок «Сяйво різдвяної зірки».

Пісенний захід розпочав директор Центру культури і дозвілля Віктор Саюк піснею «Дорога до храму». А далі полились колядки у виконанні таких аматорських колективів: Івановицького закладу культури, Ялинівського, Пулино-Гутського, Зеленополянського, Веснянського, Яснополянського, Нарцизівського, Ягодинського, Очеретянського, Центру культури і дозвілля та школи мистецтв селищної ради.

Присутніх вітали начальник відділу гуманітарного Георгій Андрійчук, директор Центру культури і дозвілля Віктор Саюк, благочинний Пулинського округу Андрій Фатич та головний спеціаліст відділу гуманітарного Лариса Громська, яка і була ведучою фестивалю.

За збереження народних традицій та звичаїв від селищної ради всі учасники отримали подяки.