Новорічні гастролі

Новий рік – одне з найдавніших і найулюбленіших свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають і з нетерпінням чекають люди. Відзначали це свято і в селі Івановичі. Вже стало традицією, що місцеві аматори на Новий рік не лише влаштовують свято для себе, у своїх рідних Івановичах, а й відвідують сусідні села з  концертом.

28 та 29 грудня наші аматори влаштували невеликі гастролі сусідніми селами, відвідавши населені пункти Вільської громади  Окілок та  Івановичі (колонія). Учасники свята порадували глядачів новорічними піснями у виконанні Наталії Степанчук, Ладослави Опанащук та жіночої вокальної групи, до складу якої входять: Галина Супрунчук, Лідія Стацюк, Марія Черевко, Наталія Сергієнко та Зінаїда Бобрик. Цікавими та дуже веселими були сценками («Агробат», «Святкове агентство», «Веселе колядування»), автором та учасником яких є директорка Івановицького Будинку культури Тетяна Кравчук та її незмінні помічники артистки Ірина Бондарчук та Людмила Кляченко. Дід Мороз зі Снігуронькою привітали присутніх з Новорічними та Різдвяними святами. Дітки розповідали віршики, за що отримала від Дідуся солодощі.

Івановицькі аматори щиро дякують за теплий прийом та щирі оплески.

Хочеться подякували всім артистам за активну участь в проведенні чудового свята для жителів сіл Івановичі, Окілок та к.Івановичі.

А також окрема подяка Сергію Якубенку за музичний супровід, допомогу в організації та співпрацю.

Тож ще раз вітаємо всіх з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим. Миру та злагоди Вашим родинам.

Зоряна Бондарчук, студентка ЖДУ.