Виступи староолександрівських аматорів

Дата: 03.01.2020 08:26

Жіночий вокальний ансамбль «Червона калина» та солісти староолександрівського Будинку культури вже давно полюбилися глядачам не лише в нашій громаді, а і в сусідніх.

Фото без описуТому, напередодні новорічних свят, їх гастрольний графік був щільним, наче у справжніх «зірок». Директор Будинку культури та керівник колективу Станіслава Цаплінська розповідає: «Спочатку ми отримали запрошення взяти  участь у великому новорічному концерті Центру культури і дозвілля в Пулинах. Надалі нас запросили колеги-культпрацівники з інших сіл. Майже всім допомогли у проведенні свят; як могли, складали графік поїздок. Всім, хто нас запросив, та хто прийшов на наші виступи – велике спасибі й всіх гараздів у Новому році».

Староолександрівські аматори під час новорічних свят виступили із концертними програмами в Очеретянці, Сколобові, Стрибіжі (Курненська ОТГ) та Павлівці.