Віктор Саюк про свято Нового року та новорічну ніч

1 січня аматорами Центру культури і дозвілля Пулинської селищної ради проведено новорічний концерт у селі Корчівка (Мартинівська ОТГ).

- Виступити у Корчівці нас запросив завідувач сільського закладу культури Михайло Виговський, говорить директор Центру культури і дозвілля селищної ради Віктор Саюк. Учасники концерту підтримували наші виступи гучним оплесками, сприймали стоячи. Радіємо з того, що між нашими ОТГ зав’язалася творча дружба.

Щодо дискотеки у новорічну ніч в Пулинах Віктор Саюк зазначає, що у зв’язку з несприятливими погодними умовами, її довелося проводити не біля головної новорічної ялинки, а в приміщенні Центру культури і дозвілля. Оголошення про зміни швидко розійшлося мережею Інтернет. На дискотеці, куди завітало не тільки багато молоді, але й люди середнього віку, ніде було і «яблуку впасти». Танці тривали майже до ранку.

Молодь залишилася задоволеною. Про це свідчать численні відгуки на його сторінці у Facebook.