Змагалися волейболісти: жінки та чоловіки

29 грудня проведено відкриті змагання за Кубок Пулинської ОТГ з волейболу серед жіночих та чоловічих команд.

У змаганнях взяли участь три жіночі команди – це «Тетірчанка» (Курненська ОТГ), «Пулинчанка -1» та «Пулинчанка - 2».

Серед чоловіків-волейболістів виступили: команда «Вимпел» (Мартинівська ОТГ), «Стрибіж» та «Олімп» (Курненська ОТГ), «Ялинівка», «Пулини» та «Ветеран» (Пулинська  ОТГ).

Переможцем серед жіночих команд стала «Пулинчанка - 2», друге місце – «Пулинчанка - 1», третє – «Тетірчанка».

Серед чоловіків перемогу святкували волейболісти «Пулин», друге місце вибороли «Ветерани», третє – команда «Стрибіж».

Нагородження проводив селищний голова Олександр Гаврилюк та голова райради Анатолій Липко. Команди-призери нагороджені дипломами ІІ ст., команди-переможці – дипломами І ступеню та Кубками.