Шановні жителі Пулинської громади!

Дата: 30.12.2019 20:24

Від щирого серця вітаю Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Рік, що відходить у минуле, є водночас складним і визначальним для нас, адже два роки тому ми об’єдналися в одну територіальну громаду і за цей короткий час нам вдалось розв’язати низку важливих питань, зрушити з місця проблеми, що не вирішувались впродовж багатьох років, закласти у стратегічний план життєво важливі проєкти і впевнено обрати для себе шлях до подальшого розвитку.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2019-й був насичений подіями, напруженою працею та певними досягненнями.

Напередодні Нового року хочу побажати всім миру, злагоди та віри. Віри в те, що будь-яке добре починання, яке робиться від щирого серця, буде успішним. Я переконаний, що разом ми збережемо все краще, що маємо, та спільними зусиллями досягнемо ще більших успіхів.

Нехай прийдешній рік принесе добрі переміни, які стануть міцним фундаментом здійснення мрій і сподівань для покращення добробуту кожної людини, кожної родини і для розвитку нашої громади і країни.

Бажаю всім міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, життєвих гараздів, бадьорого настрою, здійснення мрій та задумів.  Щасливого Вам Нового року та веселого Різдва!

З повагою селищний голова Олександр Гаврилюк.