Спортивні підсумки – 2019

Дата: 28.12.2019 19:40

28 грудня у приміщенні Центру культури і дозвілля зібралася велика спортивна «родина» Пулинської ОТГ, аби підвести підсумки спортивного року, що минає. На зібранні було відзначено кращих спортсменів, тренерів та спортивні команди громади.

Фото без описуФото без опису

У своєму виступі селищний голова Олександр Гаврилюк коротко зупинився на спортивних досягненнях року, наголосивши, що серед більше, ніж 50 ОТГ області наша громада зайняла почесне друге місце. І це дуже хороший результат. Нам є ким і чим гордитися.

Спортсменів також вітали: депутат обласної ради Тарас Собко, голова райради Анатолій Липко, голова райдержадміністрації Інна Кацімон, секретар селищної ради Олена Гузюк, начальник відділу гуманітарного Георгій Андрійчук, голова місцевої організації ВФСТ «Колос» Михайло Шакура, директор ДЮСШ Роман Павлюк, які й вручили нагороди переможцям у номінаціях. А саме:

- «Спортивна гордість Пулинщини 2019» Тарас Панчук;

- «Сильні духом» – Сергій Лебідь, Микола Фесенко;

- «Тренер року» – Михайло Шакура;

- «Команда року» – Жіноча команда з волейболу «Пулинчанка» –

чемпіони області з волейболу серед ветеранів;

- «За любов і відданість спорту» – Микола Іщенко;

- «Спортивне довголіття» – Віктор Степанюк, Валентина Коберникова;

- «Футбольна стабільність -2019» – Вадим Черниш;

- «Спортивний староста» – Ігор Перегуда – в.о.старости Ялинівського старостинського округу;

- «Дебют року-2019» – Футбольна команда дівчат Зеленополянського старостинського округу;

- «Спортивна надія – 2019» – Олександра Опанащук та Богдан Лінов;

- «Тенісистка року-2019» – Аліна Єль;

- «Футбольна надія» – Ілля Поліщук.

Почесними грамотами селищної ради Олександр Гаврилюк нагородив Тараса Панчука (неодноразовий переможець з гирьового спорту) та Ольгу Шмалюк (волейболістка команди «Пулинчанка»).

Подяки вручено Анатолію Липку, Володимиру Корзуну. Сергію Лісіцькому та Роману Павлюку.

Спортсменам побажали, щоб новий рік був ще вдалішим: перемоги множилися, медалі та кубки додавалися. А гарний новорічний настрій присутнім дарували аматори Центру культури і дозвілля селищної ради та учні школи мистецтв.