З Новим роком вітали, щастя й миру бажали

Дата: 28.12.2019 10:11

27 грудня в приміщені Центру культури і дозвілля селищної ради відбувся новорічний концерт. Присутніх вітав очільник Пулинської ОТГ Олександр Гаврилюк, який побажав миру в країні, добра, удачі та гарного настрою.

З вітальним словом виступила голова райдержадміністрації Інна Кацімон.

Святковий концерт, який вела головний спеціаліст відділу гуманітарного Лариса Громська, розпочався запальним виступом «Зразкового хореографічного колективу «Колорит» (керівник Максим Пташнюк).

У концерті взяли участь аматори сцени Центру культури і дозвілля селищної ради, Івановицького та Староолександрівського Будинків культури, вихованці школи мистецтв. Новорічна програма була цікавою та різножанровою: звучали пісні, музичні композиції (молодіжний гурт під керівництвом Василя Бернацького), сценки, гумор. Вихованці школи мистецтв та Центру дитячої і юнацької творчості селищної ради вдало показали свою хореографічну майстерність.

Прозвучали сучасні українські пісні у виконанні Наталії Степанчук, Романа Шостака, Ірини Опанащук, Віктора Саюка, Олени Загацької, Світлани Кучерук, Олександра Виговського, Староолександріївського колективу «Червона калина», юних Назара й Ангеліни Войтюків та інших. З танцювальними номерами виступили дитячі хореографічні колективи «Непосиди» (керівник Любов Хорощук), «Грація» (керівник Христина Костриця). Сценками на новорічну та сільську тематику глядачів веселили самодіяльні артисти з с. Івановичі, а гуморески читав Леонід Цимбалюк.

У залі був повний аншлаг. Концерт тривав більше двох годин. Нагородою за виступи артистам – були гучні оплески глядачів.

На завершення Олександр Гаврилюк подякував усім, хто брав участь у концертній програмі, а маленькі артисти у подарунок від селищної ради  отримали солодощі.