Оголошується конкурсний відбір кандидатів

Дата: 27.12.2019 09:14

Головне управління національної поліції у Житомирській області оголошує конкурсний відбір кандидатів до вступу на навчання (за державним замовленням) до вищих навчальних закладів міністерства внутрішніх справ України у 2020 році, які здійснюють підготовку поліцейських.

Для участі в конкурсі запрошуються Фото без описугромадяни України віком від 17 до 25 років (вік обчислюється за станом на 31 грудня 2020 року), які мають середню, середню-спеціальну освіту (або отримують її в 2020 році), не підпадають в 2020 році весняному призову до лав Збройних Сил України або відслужили строкову військову службу, за станом здоров’я придатні до військової служби, за своїми моральними та діловими моральними якостями придатні до служби в Національній поліції.

Для участі у конкурсі необхідно звернутись до Пулинського відділення поліції.

Довідки за телефоном: 0961562075 або звертайтеся в кабінет № 13 Пулинського відділення поліції (смт. Пулини, вул. Шевченка, 103).