Вітаємо Тетяну Грибан та її наставника з перемогою

15 грудня визначали переможця Всеукраїнського конкурсу дитячої художньої творчості «Пам'ять майбутнього», який провів Київський музей свідків Голодомору.

Мета конкурсу: виявити найкращу роботу на новорічно-різдвяну тематику для всіх електронних привітань (e-mail, сайт…).

Директор «КПСМНЗ» Пулинської школи мистецтв селищної ради Василь Бернацький розповідає, що в конкурсі взяла участь обдарована учениця Тетяна Грибан. Її викладач – талановитий педагог Леонід Фесенко.

Леонід Віталійович разом зі своєю ученицею зробили все для того, аби її робота стала найкращою. В результаті Тетяна виборола перше місце в нелегкій боротьбі.

Щирі вітання переможниці конкурсу Тетяні Грибан та її наставнику Леоніду Фесенку.