Відзначили кращих спортсменів області

Дата: 26.12.2019 10:26

24 грудня в приміщенні Житомирської обласної наукової бібліотеки ім. О.Ольжича оголосили підсумки спортивних змагань 2019 року, з яких делегація Пулинської ОТГ повернулася з нагородами.

В урочистостях брав участь селищний голова Олександр Гаврилюк.

За 2019 рік у спортсменів Житомирщини вагомі здобутки:

ІІ загальнокомандне місце на Всеукраїнських спортивних іграх серед сільських об’єднаних територіальних громад виборола Ємільчинська ОТГ;

ІІ загальнокомандне місце на Всеукраїнських спортивних іграх серед селищних та міських об’єднаних територіальних громад посіла Пулинська ОТГ;

ІІІ загальнокомандне місце серед сільських, селищних голів, ІІ загальнокомандне місце серед спортивного активу громадської організації ВФСТ «КОЛОС».

Заступниця голови ОДА Наталія Остапченко вручила нагороди кращим спортсменам за підсумками року, що минає.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в області було нагороджено грамотами Житомирської обласної державної адміністрації  голову Пулинської місцевої територіальної організації ВФСТ «Колос» Михайла Шакуру.