Засідання колегії відділу освіти з поетичним присмаком

Дата: 21.12.2019 14:48

21 грудня за участі Пулинського селищного голови Олександра Гаврилюка та секретаря ради Олени Гузюк відбулося засідання колегії відділу освіти.

Ключове питання засідання – звіт про діяльність відділу освіти селищної ради, з яким виступила начальник відділу освіти Наталія Опанащук. З допомогою слайдів присутнім продемонстровано оновлену матеріально-технічну базу освітніх закладів (закупки, що проводились за рахунок коштів державної субвенції та місцевих бюджетів). Наталія Вікторівна також проаналізувала надходження, які були протягом двох останніх років. З усього видно, що рік 2019 – був успішним для освітян.

У свою чергу директори ЗОШ та ЗДО детально зупинилися на роботі своїх закладів та досягненнях. І привітали колег з новорічно-різдвяними святами.

Свої вітання освітянам громади висловив Олександр Гаврилюк.

З музичними вітаннями завітали колядники (аматори Центру культури і дозвілля).

З власними новими поезіями присутніх ознайомила головний редактор газети «Вісті» Ольга Бортнікова.

Ось яким багатогранним було останнє в цьому році засідання колегії відділу освіти, що подарувало його учасникам масу приємних емоцій.