Із засідання виконавчого комітету

Дата: 20.12.2019 10:21

19 грудня відбулося засідання виконавчого комітету Пулинської селищної ради. Про затвердження його плану роботи на І квартал наступного року доповідала голова ради Олена Гузюк.

Про роботу адміністративної комісії виконавчого комітету інформував провідний спеціаліст з юридичних питань Олександр Тимощук. Так, протягом 2019 року було проведено 14 засідань адміністративної комісії при виконавчому комітеті селищної ради. На розгляд комісії надійшло 25 протоколів про адміністративні  правопорушення.

Із розглянутих 25 протоколів у 24 справах накладено адміністративні стягнення. На підставі п. 7 ст.247 Кодексу України про адміністративні правопорушення по 1 справі провадження було закрито. Адмінкомісією також накладено адміністративних стягнень у вигляді штрафів на загальну суму 5950 грн.

Крім цього, адміністративна комісія протягом нинішнього року розглядала протоколи про адміністративні правопорушення, кваліфіковані за 5 статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме:

• ст. 152 КУпАП – порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів;
  • ч.1 ст. 155 КУпАП – порушення правил торгівлі, виконання робіт і надання послуг працівниками торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, громадянами, які займаються підприємницькою діяльністю;
  • ч. 2 ст. 156 КУпАП – порушення працівником підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування правил торгівлі пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами;
  • ст. 183 КУпАП – завідомо  неправдивий  виклик  спеціальних служб;
  • ст. 212-1  КУпАП - повідомлення неправдивих відомостей державним  органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація  народження  дитини.

Найбільш поширеними видами адміністративних правопорушень справи, які розглядаються комісією, є завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.

Фактично за 2019 рік утримано штрафів на суму 4386 грн.

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Пулинської селищної ради протягом нинішнього року чітко виконувала покладені на неї завдання, дотримувалася вимог законодавства, а розгляд справ та прийняття рішень по  даних справах здійснювалися із дотриманням законності, згідно з вимогами  нормативно-правових  документів.