Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Зустріч з начальником районного сектору управління ДСНС

З метою запобігання травмування та загибелі людей під час надзвичайних ситуацій, навчанням правилам безпеки життєдіяльності та набуття практичних навичок поведінки під час пожежі відділом гуманітарним селищної ради 17 грудня організовано та проведено зустріч з начальником Пулинського районного сектору управління ДСНС України в Житомирській області Анатолієм Павленком.

На зустріч, де йшлося про запобігання виникнення різного роду надзвичайних подій та ситуацій, загибелі та травмування людей, були запрошені соціальні робітники КУ «Центр надання соціальних послуг», члени сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

У ході заходу Анатолій Павленко ознайомив присутніх з правилами протипожежної безпеки, наголосив на основних причинах виникнення загоряння – це застаріла електрична проводка, несправність пічного опалення, новорічні свічки, петарди, вертепи.

Соціальні робітники мають донести одиноким пристарілим людям почуту інформацію, аби запобігти нещасним випадкам.

Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти людське життя та майно від вогню.« повернутися до списку новин