Аби маленьким пацієнтам було комфортніше

Дата: 16.12.2019 16:54

13 грудня у комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Пулинської райради (ІІ поверх) відбулося відкриття відділу, в якому отримують медичну допомогу маленькі пацієнти.

Цю частину приміщення ЦПМСД гарно відремонтували, стіни розмалювали яскравими картинками казкових героїв, аби дітям було комфортніше. Малярну роботу виконав учень школи мистецтв селищної ради Євген Тичина. Встелено лінолеум, придбано лави для відвідувачів...

Іншими словами, колишню дитячу консультацію переведено з приміщення КУ «Центральної районної лікарні» в приміщення поліклініки. Тут обладнані кабінети для трьох лікарів-педіатрів: Людмили Кульбовської, Марії Савицької та Наталії Жеребчук. Крім цього, є кабінет щеплень, матері й дитини. Скрізь красиво й затишно.

У ході відкриття головний лікар КНП «ЦНПМСД» Людмила Кульбовська зазначила, що тут створені всі необхідні умови для маленьких відвідувачів, але краще, щоб вони менше хворіли і приходили з профілактичною метою.