Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Свої таланти демонстрували юні піаністи

12 грудня у школі мистецтв Пулинської селищної ради відбувся звітний концерт учнів по класу фортепіано. Викладач цього відділу Оксана Адамович зазначила, що такі концерти проводяться двічі на рік, їх можна назвати екзаменаційними.

На концерт завітали батьки, дідусі, бабусі вихованців школи мистецтв, які один за одним підходили до роялю, і лилась музика.

Відомий давньогрецький мислитель Платон писав, що музика надихаєт, постачає душу крилами, сприяє польоту уяви. Її можна назвати втіленням усього прекрасного і всього піднесеного. І справді, коли людина хоче відпочити, варто почути прекрасні ніжні звуки, що дають відчуття позитиву.  

Під час цього заходу присутні мали змогу насолодитися музичними творами відомих вітчизняних та зарубіжних композиторів.

Композиції лунали від Софії та Дарини Дюбченків, Артура та Ані Кравченків, Діани Глубокої, Софії Лонської, Дмитра Костриці, Віктора Андрієнка, Лілії Поліщук, Олександри Жури – вихованців КПСМНЗ школи мистецтв викладача Оксани Адамович.   

Юні піаністи створили своєрідний контакт між мелодіями та присутніми, які у своєю чергою оплесками дякувала за отриману естетичну насолоду.« повернутися до списку новин