Житомирська область, Житомирський район

Визначено переможців з тенісу настільного

Дата: 10.12.2019 12:36
Кількість переглядів: 728

7 грудня у спортивній залі ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст. проведено відкритий чемпіонат ОТГ з тенісу настільного серед школярів та дорослих.

Крім вихованців (2005-2008 р. н.) дитячо-юнацької спортивної школи селищної ради, у змаганнях взяли участь жінки та чоловіки. На змагання також були запрошені спортсмени з інших громад району.

Серед школярів перше місце виборов Ігор Іщенко, друге – Дмитро Степарук, третє – Андрій Пірков (Пулинська ЗОШ). Срібною призеркою стала Людмила Панченко (Вацлавпільська гімназія), а чемпіонка – Олександра Опанащук (Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст., тренер Михайло Шакура).

Серед чоловіків чемпіоном став колишній учень Пулинської ДЮСШ, нині студент Острозької академії Денис Мішустін, друге місце посів лікар-анестезіолог місцевої ЦРЛ Володимир Корзун, а третя сходинка дісталась Михайлу Шакурі.

Усі призери змагань нагороджені Грамотами та медалями Пулинської селищної ради та місцевої організації ВФСТ «Колос».