Шановні колеги та депутати Пулинської селищної ради!

Дата: 06.12.2019 12:45

Прийміть щирі й сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

Місцеве самоврядування є потужним корпусом, який об’єднує у своїх рядах колектив селищної ради, працівників старостинських округів та депутатів, складаючи єдиний злагоджений механізм. І цей механізм працює на благо й розвиток нашого спільного дому – Пулинської громади.

З нагоди професійного свята передаю вітання нашим колегам – об’єднаним територіальним громадам району, області, районній та обласній радам, депутатам усіх рівнів.

Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку не тільки нашої громади, але й району та країни вцілому.

З повагою Олександр Гаврилюк, Пулинський селищний голова.