Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Кошелівський старостат зустрічав працівників культури

4 грудня цікаво і показово пройшов семінар працівників клубних та бібліотечних установ Центру культури і дозвілля селищної ради на тему: «Організація дозвілля, розвиток аматорства та народних ремесел на території Кошелівського старостинського округу».

Його учасники відвідали усі заклади культури округу: у с. В’язовець, Кошелівка, Веснянка, де відбулися показові виступи місцевих аматорів. Підсумкова частина семінару була проведена у Сколобівському сільському клубі.

Першим виступив в. о. старости округу Станіслав Климчук, який дав оцінку Кошелівському старостату. Про пожежну безпеку в закладах культури під час Новорічно-різдвяних свят роз’яснювали працівники районного сектору ДСНС. Головний спеціаліст відділу гуманітарного Лариса Громська розповіла про порядок здачі статистичної звітності за 2019 рік. Про благоустрій прилеглих територій, стан приміщень та виконавську дисципліну говорив директор Центру культури і дозвілля Віктор Саюк.

Захід завершився показовим виступом аматорів Сколобівського СК (жіночий колектив «Забава») на чолі з його завідуючою Тетяною Войтенко. Підводячи підсумки, начальник відділу гуманітарного Георгій Андрійчук подякував працівникам культури за роботу та ентузіазм.

  « повернутися до списку новин