До уваги фермерських господарств

Дата: 03.12.2019 11:45

На виконання порядку надання фінансової підтримки з обласного бюджету, що спрямовується на виплату часткового відшкодування вартості витрат фермерським господарством для придбання причіпної та навісної сільськогосподарської техніки і обладнання, затвердженого рішенням обласної ради від 07.03.2018 №939.Фото без опису

Фінансова підтримка з обласного бюджету надається фермерському господарству, у власності та користуванні якого перебуває не більше 50 га земель сільськогосподарського призначення і яке має дохід (виручку) від реалізації продукції за звітний рік до 1500000 грн, крім новостворених (за останній звітний період):

- у розмірі 50% вартості у національній валюті понесених витрат, за придбання причіпної та навісної с/т і обладнання сільськогосподарського виробництва без ПДВ, але не більше 100 тис. грн одному фермерському господарству.

Для отримання часткового відшкодування понесених витрат фермерські господарства подають документи згідно з пунктом 10 Порядку №939.

Документи приймаються до 15 грудня 2019 року за адресою: м.Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, каб. 212.

Телефон для довідок: 3-23-05 (управління регіонального розвитку Пулинської РДА).