Тарас Шевченко – митець на всі часи

Дата: 03.12.2019 11:08

29 листопада за ініціативи відділу освіти селищної ради у Центрі дитячої та юнацької творчості проведено ІІ етап Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка.

У цьому конкурсі брало участь 18 школярів. Його переможці – шестикласник Тарас Бусько та одинадцятикласниця Анна Степанчук (Вацлавпільська гімназія), 30 листопада були учасниками обласного етапу конкурсу. А супроводжувала їх вчитель української мови та літератури гімназії В. І. Мельник.

- Такі конкурси проводяться щорічно, - говорить спеціаліст І категорії відділу освіти Пулинської селищної ради Світлана Онищук.

Пошана і вдячність наповнюють наші серця, бо Шевченко – не тільки співець України, він митець на всі часи, для всіх людей на землі.