Керівництво громади відвідує жителів найвіддаленіших сіл

Дата: 02.12.2019 15:29

Щороку селищний голова відвідує невеликі села громади. Цей рік не став винятком. Наприкінці листопада очільник громади Олександр Гаврилюк разом з в. о. старости Кошелівського округу Станіславом Климчуком, секретарем ради Оленою Гузюк, провідним спеціалістом відділу гуманітарного Мариною Остапчук відвідали найповажніших жителів Ужівки та Веснянки.Фото без опису

- Село Ужівка знаходиться на краю Кошелівського старостинського округу, - говорить секретар ради. - Ліс. Висипна дорога. Вдалині видніється хатина, далі ще одна, поряд стоїть похилений будинок. А років 30-40 тому тут бурлило життя, була школа, магазин, клуб. Сьогодні в Ужівці у 10 домоволодіннях проживає 14 осіб.

Поряд з Ужівкою розташоване ще одне село – Радецька Буда, де проживає 3 мешканці.

Того дня керівництво громади з подарунками завітало до жительок с. Ужівки  Ольги Минівни Логвінчук та Лідії Семенівни Корнійчук. Також відвідали  найстаршу жительку с. Веснянка Марію Станіславівну Новаківську, якій виповнилось 95 років.

Тут люди живуть, господарюють, утримують домашнє господарство. Тут вони народилися, виросли, виховали дітей. Зараз чекають на приїзд внуків та правнуків. Але з кожним роком, на жаль, село ще більше і більше вироджується.