Вітаємо колегу з ювілеєм!

Дата: 29.11.2019 17:23

1 грудня відзначає своє 60-річчя в. о. старости Зеленополянського старостинського округу Марія Поліщук.

Шановна Маріє Антонівно! Від колективу Пулинської селищної ради прийміть наші найщиріші вітання! Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки й відданого служіння на благо жителів округу.

Хай Вас оберігає Господь, підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, обходять стороною негаразди. Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутнє!Фото без опису

Нехай Вас ніколи не покидають оптимізм, удача, стійкість духу в нелегкому повсякденному житті, а професійний досвід буде надійним поводирем у справах в ім’я процвітання та розвитку нашої громади.

З повагою селищна рада та старостинські округи ОТГ.