До уваги сільгоспвиробників

Дата: 29.11.2019 12:38

ДП «ГрінЕнерго» спільно з Національною академією аграрних наук України (НААНУ) проводить комплексний аналіз пропозицій на ринок добрив, перевіряє постачальників на сумлінність, походження, дату виробництва, відповідність якості, наявності на регіональних складах, строків поставки та здійснює постачання.

Крім того, фахівці підприємства та НААНУ безкоштовно надають консультації для національних сільгоспвиробників щодо ефективності використання різних видів добрив, особливостей їх застосування для отримання максимального  результату врожайності та прибутковості.Фото без опису

Підприємство гарантує своєчасне постачання (розвинена інфраструктура складів) якісних добрив на найвигідніших умовах та можливість застосування фінансових інструментів. Діяльність підприємства спрямована виключити ризики для сільгоспвиробників та надати повний спектр послуг.

Звертатися за телефонами: +38 (044)337-93-89; +38(093)021-88-48 або на адресу електронної пошти: info@green-energo.com.ua.