Зустріч з педагогічним колективом Вацлавпільської гімназії

Дата: 27.11.2019 11:49

З початку нового навчального року до Вацлавпільської гімназії прийшло навчатися 68 учнів з різних сіл громади: Зелена Поляна, Нарцизівка, Чернявка, Очеретянка, Ясенівка. Станом на перше вересня до навчання приступили 187 школярів. Це вперше таку кількість учнів прийняла гімназія.

Звикати до нових учнів, нового учнівського колективу, нових вчителів потрібно було і учням, і педагогам.

26 листопада селищним головою Олександром Гаврилюком організовано зустріч з педагогічним колективом Вацлавпільської гімназії з метою вивчення процесу адаптації учнів із інших населених пунктів, стану підвозу їх до гімназії та інших організаційних питань.

Секретар ради зазначає, що зустріч пройшла в гарній, теплій атмосфері. Всі пропозиції та зауваження, які були зроблені керівником громади, педагогічним колективом будуть враховані. Як покращити підвіз учнів до навчального закладу, щоб відправлення з домівки було трохи пізніше, ще буде додатково вивчатися.

Зустріч відбулася за участі секретаря ради Олени Гузюк, начальника відділу освіти селищної ради Наталії Опанащук, спеціаліста І категорії відділу освіти Світлани Онищук.