Конкурс кращих знавців української мови

Дата: 25.11.2019 16:35

22 листопада у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості селищної ради пройшов ІІ етап конкурсу української мови ім. Петра Яцика.

У конкурсі взяли участь 40 учнів 3-11 класів, які стали переможцями І етапу, що проходив у місцевих закладах освіти Пулинської громади.

За інформацією відділу освіти, переможцями (за кількістю набраних балів) ІІ етапу стали учні ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст. – п’ятикласник Владислав Костриця та шестикласниця Анастасія Пишнюк (вчитель Н. І. Колесник). Вони захищатимуть честь громади на ІІІ етапі конкурсу, який проходитиме 7 грудня у м. Житомирі.

Перед початком написання конкурсних робіт Наталія Колесник побажала учням, аби вони гарно справилися зі своїми завданнями, любили рідну мову та були патріотами України.