Вдало виступили наші тенісисти

21 листопада в м. Житомир відбувся чемпіонат області з тенісу настільного серед осіб з обмеженими фізичними можливостями. У цих змаганнях від Пулинської ОТГ взяли участь Микола Фесенко та Сергій Лебідь (тренер Михайло Шакура).

Хлопці виступили дуже вдало, показавши високий рівень гри в настільний теніс. Так, Микола Фесенко повернув собі звання чемпіона області та став абсолютним чемпіоном області з тенісу настільного, а Сергій Лебідь змінив торішню бронзову медаль на срібну. Сергій поступився першим місцем лише срібному призеру Чемпіонату України Сергію Балю.

Наші тенісисти нагороджені Житомирським регіональним центром з фізичної культури і спорту «Інваспорт» обласної ради дипломами відповідних ступенів, медалями та кубками. Микола отримав два кубка.

М. Шакура, голова ВФСТ «Колос»