З концертом до сусідів

Аматорські колективи Пулинської громади продовжують гарну традицію обмінних концертів із сусідніми старостинськими округами. Так, 21 листопада, в День Святого Михайла, жителі сіл В’язовець та Сколобів зустрічали івановицьких самодіяльних артистів.

Присутні були зачаровані співом жіночого вокального ансамблю  «Вербиченька» та солістки Наталії Степанчук. А драматичні життєві мініатюри у виконанні Тетяни Кравчук, Ірини Бондарчук та Людмили Якубенко подарували глядачам хвилини спражнього гумористичного релаксу: зал безперервно вибухав гучним сміхом та оплесками.

Згадали зі сцени і про День Свободи і Гідності, який теж відзначається 21 листопада, вшанувавши хвилиною мовчання загиблих захисників України.

Талановитим і самобутнім івановицьким талантам дякували за гарний святковий вечір в. о. старости Кошелівського округу Станіслав Климчук та завідувачка Сколобівського клубу Тетяна Войтенко. А найбільша вдячність – від глядачів, які отримали від концерту гарний настрій.

Відділ гуманітарний.