Прийом громадян у Чернявці

Дата: 19.11.2019 16:20

19 листопада селищним головою Олександром Гаврилюком проведено виїзний прийом громадян у с. Чернявка Пулино-Гутського старостинського округу.

Фото без описуПрийому громадян відбувся за участю секретаря ради Олени Гузюк, начальника відділу гуманітарного Георгія Андрійчука, спеціаліста з земельних питань відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та земельних відносин селищної ради Оксани Черниш, старости округу Тетяни Буковенко, юриста з надання безкоштовних юридичних консультацій в рамках проекту неурядової організації «Сучасний формат» у Житомирській області в співпраці з Пулинською селищною радою Лілії КириленкоФото без опису

Найбільше жителів села турбували земельні питання (оформлення права власності на земельні ділянки для ведення особистого сільського господарства, випасання худоби), щоденний заїзд рейсового автобуса Житомир–Симони в село Чернявка, завезення балонного газу в населений пункт та низька ціна на молоко.

Частина звернень було розглянуто на місць, інші будуть вирішуватись спеціалістами селищної ради, про що заявники будуть проінформовані додатково.