У ЗДО «Стежинка»

Дата: 14.11.2019 09:46

В день проведення виїзного прийому громадян у с. Зелена Поляна селищний голова Олександр Гаврилюк у супроводі в. о. старости округу Марії Поліщук відвідав заклад дошкільної освіти «Стежинка».

Напередодні нового навчального року ЗДО переселили в інше «крило» приміщення колишнього Зеленополянського навчально-виховного комплексу. Оновився й колектив закладу.

Нині дитсадок відвідують 17 дошкільнят, які мають світлу ігрову кімнату, затишну спальню, простору їдальню та все необхідне. З дітьми проводяться відповідні заняття. 8 листопада відбулося «Свято осені».

Залишилося у коридорі поставити перегородку, аби дошкільний заклад відділити від загального вестибюлю. Тоді дітям буде ще тепліше. Зі слів Марії Поліщук, для цього все уже майже готово. Найближчим часом мають розпочатися роботи.