Вистава, що не залишає байдужими

Дата: 12.11.2019 10:19

15 листопада в Центрі культури і дозвілля селищної ради відбудеться інтерактивна вистава «Шлях солдата». Початок о 16 годині. Вхід – безкоштовний.

Це гостросюжетне дійство, метою якого є показати війну і проблеми тих, хто повертається з війни до суспільства. Після показів, що відбулися в багатьох містах України, в залі не залишається байдужих. Люди починають розуміти, що війна, не десь там, далеко, вони починають усвідомлювати надважливі речі.

Режисера і авторка сценарію – Оксана Мазур, військова, яка прийшла з Криму, старший лейтенант ЗСУ, військовий психолог, Мати-героїня, що воювала в зоні АТО. Автор книги «Стрес комбата», керівник аматорського театрального колективу, що грає сам себе у цій виставі.

Бажаючі підтримати матеріально акторів, які працюють на ентузіазмі, зможуть це зробити.