Курси підвищення кваліфікації для працівників культури

Протягом п’яти днів (з 4 листопада) працівники клубних та бібліотечних закладів Пулинської громади проходили навчальний курс із проблеми «Розвиток та вдосконалення культурно-дозвіллєвої діяльності».

Навчання організовано Обласним центром підвищення кваліфікації працівників культури, мистецтва та туризму. За час, проведений з викладачами та тренерами центру, культпрацівники прослухали лекції психолога, отримали інформацію написання проектів і грантів, ознайомились з регіональними особливостями національного побутового та сценічного вбрання тощо.

Для клубних працівників змістовно пройшли практичні заняття по організації різноманітних форм дозвілля та майстер-клас із постановки фольклорного свята. Саме уривок із вуличних гулянок з використанням різних елементів народних звичаїв та обрядів група мала виконати на залік по закінченню навчання. Майстер-клас і щоденні репетиції не пройшли даремно: двадцятихвилинна міні-вистава була запальною і колоритною.

Всі учасники навчань отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.