3 листопада – День працівника соціальної сфери України

Дата: 01.11.2019 16:35

1 листопада соціальні робітники селищної ради відзначали своє професійне свято. Їх праця – це виявлення милосердя до одиноких пристарілих та знедолених громадян.

Фото без описуУрочисте зібрання відбулося в приміщенні школи мистецтв. Соціальних робітників вітали Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк, начальник відділу гуманітарного Георгій Андрійчук та директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Наталія Вацьківська.

За якісне обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Почесною грамотою селищної ради нагороджено соціального робітника с. Ясна Поляна Наталію Рибчинську.

Подяки відділу гуманітарного отримали соціальні робітники – Галина Грибан (с.Сколобів) та Наталія Черниш (с.Івановичі).

Свої музичні привітання присутнім дарували учні школи мистецтв.