Дмитро Клименко про молодіжну політику

1 листопада у Пулинській ОТГ побував радник з комунікації Житомирського ЦРМС Дмитро Клименко, який в ОЗЗСО Пулинській ЗОШ І-ІІІ ст. провів консультативне семінарське заняття з питань молодіжної політики.

Захід відбувся за участі селищного голови Олександра Гаврилюка, секретаря ради Олени Гузюк, представників відділу гуманітарного, освітян, працівників клубних та бібліотечний установ громади.

З допомогою слайдів Дмитро Клименко інформував про шляхи активізації молоді. Це створення молодіжних рад, їх положень; розробка плану діяльності та напрацювання банку ідей; пошук можливостей і ресурсів для реалізації ідей та спільна їх реалізація.

На прикладах інших ОТГ нашої області та закордонного досвіду присутні ознайомились із втіленням креативних молодіжних ідей в життя громад..

На завершення консультативного заняття Дмитро Клименко дав відповіді на запитання його учасників, які подякували за змістовність заходу.