Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

«Родинне вміння – від покоління до покоління»

Фестиваль родинної творчості під такою назвою проходив 26 жовтня в Центрі культури та дозвілля селищної ради. Присутні мали можливість насолодитися родинними концертними номерами та ознайомитися з виставкою майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.

З художніми номерами виступили такі родини: Карина і Денис Саки (с.Буряківка), Ірина і Влада Опанащуки (с.Івановичі), Ірина і Карина Сорокіни (с.Кошелівка), Божена і Зоряна Бернацькі (смт Пулини), Валентина та Ольга Опанащуки (с.Нарцизівка), Артем і Богдан Саюки (смт Пулини) та родина Лаговських (с.Ялинівка); художнє читання – Анастасія і Анжеліка Бобрики (смт Пулини).

Виставку декоративно-ужиткового мистецтва представляли родинні вишивані та в’язані роботи наших чудових майстринь – Надії Ткачук (с. Очеретянка), Валентини Кайданюк (с. Зелена Поляна), Стефанії Могили (с. Ясна Поляна), Валентини і Ольги Хромових (Пулини), Тетяни Войтенко (с. Сколобів), Людмили Тетерчук (с. Очеретянка).

Вишивані картини, гарна українська пісня, зворушливі вірші зігрівали серця теплом, додавали настрою. Шкода, що цей захід відвідала невелика кількість людей.

Начальник відділу гуманітарного Георгій Андрійчук, головний спеціаліст Лариса Громська та директор Центру культури і дозвілля Віктор Саюк подякували учасникам та вручали пам’ятні сувеніри.

Пулинська селищна рада висловлює щиру вдячність підприємцю Анатолію Ткаченку за допомогу в придбанні сувенірів.

 

 « повернутися до списку новин