Художній музей поповнився новими роботами

Дата: 25.10.2019 17:18

25 жовтня в залах художнього музею «Пулинські барви» відкрито виставку «Мистецька спадщина». До уваги глядачів: живопис, графіка, декоративно-ужиткове мистецтво - роботи, що подаровані художниками-земляками протягом року.

Відкриваючи захід, зберігач музейного фонду Олена Загацька зазначила, що на початку року в фонді нараховувалось 520 робіт, а нині він становить цифру 1000. У зв’язку з цим виникла невеличка проблема: роботи треба оформити, тобто закупити рамки.

До вітального слова були запрошені: секретар селищної ради Олена Гузюк, начальник відділу гуманітарного Георгій Андрійчук, які подякували художникам за подаровані картини.

Перед присутніми також виступив член гурту Іван Грибан та голова ГО творчо-мистецького гурту «Пулинське земляцтво» Леонід Фесенко. Він подарував музею "Пулинські барви" 21 роботу і передав портрети художника Валентина Войтенка новоствореному музею «Учасників бойових дій».

Присутніх вітали учні вокального відділу школи мистецтв, «дзінкоголосі соловейки» – Марія Виговська, Ангеліна Фіагностова та Божена Бернацька.

Надзвичайно приємним є те, що нашим музеєм зацікавилось телебачення. Тож слава про Пулинський музей ширитиметься.