Обочинам – належний стан

Дата: 25.10.2019 09:27

На нещодавно відремонтованому відрізку дороги Пулини – Стара Олександрівка через Буряківку з’явилася розмітка. Тим часом дбайливі господарі упорядковують  обочини.

Ось як по-хазяйськи облаштував обочину Борис Фещук. «Хочеться щоб й інші мешканці вулиці Грушевського долучилися до цього, - каже начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та земельних відносин селищної ради Іван Кайданюк. – Дорогу якісно відремонтовано, зроблено розмітки та поставлено дорожні знаки. Справа залишилась за жителями, аби вони навели порядок на своїх прилеглих до дороги територіях».

Прохання до жителів вул. Грушевського: хто ще цього не зробив, прибрати обочини навпроти своїх садиб. Нинішня дорога відповідає усім вимогам та стандартам. Бажано, щоб і обочини були в належному стані.

Це наше селище і усі ми маємо змінювати його на краще.