До нас прилетіли лебеді

Дата: 24.10.2019 16:02

Кілька днів тому на водоймі у Пулинах з’явилися лебеді. Щоб помилуватися цією неймовірною красою, сюди приходять небайдужі до живої природи жителі селища.

Пенсіонерка Тетяна Єроменко (медик за професією) розповідає, що вона уже два дні приходить до водойми, як тільки про це дізналася. Вчора нарахувала 20 пернатих, а сьогодні біля берега було лише 16. Щоправда віддалік плаває зграя свійської птиці, можливо, вони загубилися там.

Лебеді уже «познайомились» з пані Тетяною, яка підгодовує їх білим хлібом. Тож птахи близько підпливають до берега, довіряючи людям. Жінка хвилюється, що буде з пернатими, якщо водойма вкриється льодом і вони не встигнуть відлетіти. По всьому видно, що між ними є молоді лебедики, які не набралися сил для довгого перельоту.

Хочеться вірити, що ніяка зла рука не заподіє лиха цим красивим і гордим птахам, символам кохання.