І знову перемога

Дата: 24.10.2019 09:20

23 жовтня «Зразковий художній колектив» хореографічний колектив «Колорит» вкотре підтвердив свою зразковість, здобувши на обласному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Феєрверк танцю» чергову перемогу.

Захід проходив у Житомирській обласній філармонії ім. Святослава Ріхтера, де хореографічний колектив, під керівництвом Максима Пташнюка, продемонстрував високу майстерність. Колоритівці одержали Диплом абсолютного переможця у номінації «Народна хореографія» (15-18 р.) та Диплом І ступеня у номінації «Народна хореографія» (11-14 р.).

Максим Пташнюк та дирекція КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Пулинської селищної ради щиро вітають своїх вихованців з черговою перемогою. До речі, це восьма (щорічна) їхня перемога на обласному рівні.

Пишаємося нашим хореографічним колективом «Колорит» і зичимо йому нових творчих здобутків та перемог.