Визначилися фіналісти змагань

Дата: 21.10.2019 15:36

20 жовтня у двох селах району (Чернявка і Стрибіж) проходили зональні змагання з футболу «Кубок осені - 2019», на яких визначилися фіналісти.

Футбольні команди були розподілені на дві групи. У с. Чернявка за вихід у фінальну стадію Кубка боротьба розгорнулася між чотирма командами: ФК «Пулини» (смт Пулини), «Сокіл» (с. Соколів), «Дружба» (с.Чернявка), «Патріот» (селище Курне).

У цій фінальній групі Фортуна посміхнулася футболістам ФК «Пулини». Вони стали фіналістами, перемігши команду з селища Курне з рахунком 1:0, Соколова – 2:0, Чернявки – 3:0. Фото без опису

Фінальна зустріч відбудеться у неділю, 27 жовтня, на селищному стадіоні «Колос», де наші футболісти зустрінуться з командою «Юність» (с. Курне).

Запрошуємо любителів футболу на фінальну зустріч.