Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Своє вміння демонструвала школа мистецтв

Безліч приємних емоцій отримали глядачі від виступів учнів та викладачів школи мистецтв Пулинської селищної ради, які у своєму виконанні гармонійно поєднали мистецтво танцю та вокального співу, сучасні ритми та народну музику.

Концерт відбувся 18 жовтня у приміщенні Центру культури і дозвілля. Присутніх вітав селищний голова Олександр Гаврилюк. У своєму виступі очільник громади зазначив, що завдяки школі мистецтв її вихованці мають можливість розвиватися, а селищна рада і надалі сприятиме фінансово. Олександр Гаврилюк нагородив Почесною грамотою художнього керівника хореографічного колективу «Грація» Христину Кострицю.

У концертній програмі взяли участь хореографічні колективи «Грація» і «Непосиди», музичні колективи «Pup Dance» і «Irone Heard», учні школи мистецтв.

Директор школи мистецтв Василь Бернацький висловив подяку селищному голові Олександру Гаврилюку, начальнику відділу гуманітарного Георгію Андрійчуку та спонсорам подружжю Марії та Станіславу Карпінським (за солодкі подарунки).

Ось на такій мажорній нотці для жителів нашого селища закінчився минулий робочий тиждень.« повернутися до списку новин